Ga naar website navigation Ga naar artikel navigatie Ga naar inhoud

De pagina ververst bij het selecteren van een onderwerp.

Sla artikel navigatie over.

Personalia Raad van Commissarissen

 

M. H. (Miriam) Maes 

Geboortejaar 

1956 

Nationaliteit 

Nederlandse 

Benoemd 

Lid Raad van Commissarissen (per 01-01-2016) 

 

Voorzitter Raad van Commissarissen (per 01-01-2018) 

Einde huidige termijn 

31-12-2023 

Commissies 

Lid Renumeratiecommissie 

Huidige positie/loopbaan 

Co-Chairman Energy Transition Forum 

Nevenfuncties 

Lid Raad van Commissarissen Urenco 

 

Lid Raad van Commissarissen Ultra Centrifuge Nederland 

 

Lid Raad van Commissarissen Assystem 

 

Lid Raad van Commissarissen Eramet 

 

R. (Robert) Frohn 

Geboortejaar 

1960 

Nationaliteit 

Nederlandse 

Benoemd 

Lid Raad van Commissarissen (per 01-01-2012) 

Einde huidige termijn 

01-04-2021 

Commissies 

Voorzitter Auditcommissie 

Huidige positie/loopbaan 

CFO COFRA Holding AG (beëindigd per 31-12-2020)

Nevenfuncties 

Voorzitter Raad van Commissarissen Onderlinge 's Gravenhage 1895 

 

Lid Raad van Commissarissen SHV Holdings N.V. 

 

W. F. (Wouter) van Benten 

Geboortejaar 

1964 

Nationaliteit 

Nederlandse 

Benoemd 

Lid Raad van Commissarissen (per 01-09-2018) 

Einde huidige termijn 

31-08-2022 

Commissies 

Lid Auditcommissie 

 

Voorzitter Renumeratiecommissie (per 01-05-2020) 

Huidige positie/loopbaan 

CEO DHL Parcel Benelux 

Nevenfuncties 

Bestuurslid Transport en Logistiek Nederland (beëindigd per 31-05-2020) 

 

Bestuurslid Duits-Nederlandse Handelskamer 

 

L. M. (Ruud) Sondag 

Geboortejaar 

1962 

Nationaliteit 

Nederlandse 

Benoemd 

Lid Raad van Commissarissen (per 01-05-2020) 

Einde huidige termijn 

30-04-2023 

Commissies 

Lid Auditcommissie 

Huidige positie/loopbaan 

Private Investeerder & Adviseur (non)-Executive Boardmember 

CEO Eneco (beëindigd per 03-2020) 

Nevenfuncties 

Senior Adviseur Raad van Bestuur Eneco 

 

Lid Raad van Commissarissen ProRail 

 

Lid Raad van Commissarissen Faber Halbertsma Groep 

 

Lid Raad van Toezicht Scelta Mushrooms 

 

Lid Raad van Advies Vos Logistics 

 

N. G. (Nynke) Dalstra

Geboortejaar 

1969

Nationaliteit 

Nederlandse 

Benoemd 

Lid Raad van Commissarissen (per 15-12-2020)

Einde huidige termijn

14-12-2024

Huidige positie/loopbaan 

CFO Royal HaskoninigDHV (beëindigd per 01-09-2019)

Nevenfuncties 

Lid Raad van Commissarissen Ewals Cargo Care

 

Lid Raad van Commissarissen Evides

 

Lid Raad van Commissarissen Kruitbosch Cycle Universe

Met ingang van 1 mei 2020 is Ingrid Thijssen teruggetreden als commissaris bij het Havenbedrijf Rotterdam. Zij vervulde deze functie sinds 1 september 2017. Haar vertrek hangt samen met haar benoeming tot voorzitter van ondernemingsorganisatie VNO-NCW, hetgeen niet te combineren valt met een commissariaat bij het Havenbedrijf Rotterdam.

 

I. D. (Ingrid) Thijssen

Geboortejaar 

1968

Nationaliteit 

Nederlandse 

Benoemd 

Lid Raad van Commissarissen (beëindigd per 01-05-2020)

Commissies 

Voorzitter Renumeratiecommissie (beëindigd per 01-05-2020)

 

Lid Auditcommissie (beëindigd per 01-05-2020)

Huidige positie/loopbaan 

Voorzitter VNO-NCW (per 15-09-2020)
CEO Alliander N.V. (beëindigd per 20-05-2020)

Nevenfuncties 

Lid Raad van Commissarissen Coöperatie VGZ (beëindigd per 01-05-2020)

 

Voorzitter Werkgeversvereniging WENB (beëindigd per 01-05-2020)

DEEL DEZE PAGINA